MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 10695004
*
nr 1069 5004
Stol
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:52:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/10 20:26:37
1
350 kr
15/10 11:21:44
2
150 kr
15/10 11:21:44
1
200 kr (Budbetjänt)
13/11 18:41:42
3
350 kr
13/11 18:41:42
1
350 kr (Budbetjänt)
13/11 18:42:11
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7153 Barstol
klädd sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:11
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:10
-
7170 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:45
-
7169 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36
-
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:43
-
7400 Emmafåtöljer
Ett par, rosa velour
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:18
*
Stol
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5004
Stol
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/10 20:26:37 | 1 | 350 kr |
15/10 11:21:44 | 2 | 150 kr |
15/10 11:21:44 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
13/11 18:41:42 | 3 | 350 kr |
13/11 18:41:42 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
13/11 18:42:11 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7153 Barstol
klädd sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:11 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:10 -
7170 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:45
-
7169 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36 -
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:43 -
7400 Emmafåtöljer
Ett par, rosa velour
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:18